Przejść do treści

Zaloguj się do swojego konta

Nie wypełniaj tego pola

Zarejestruj sięNie pamiętam hasła

Przejdź do koszyka
Wsparcie klienta:+48 504 346 493info@mamasbaby.pl
  • Płatności
  • Dostawa
  • Zwrot produktów i reklamacje
  • Ogólne Warunki Handlowe
  • Zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych
  • Informacja o plikach cookie
    Mamasbaby.pl
    Koszyk Pusty koszyk
    • Okazje i rabaty
    • Żywność dla dzieci
      • Mleka dla niemowląt i małych dzieci
        • Mleka następne,
        • Mleka Junior i dla młodszych dzieci,
        • BIO mleka dla niemowląt i małych dzieci,
        • Mleka początkowe,
        • Nowa linia mlek dla niemowląt i juniorów Kendamil,
        • Mleka specjalne dla niemowląt,
        • Kozie mleka dla niemowląt i małych dzieci,
        • Bajkowa edycja mleka Kendamil,
        • Kreatywne opakowanie Kendamil z prezentem
      • Przekąski dziecięce w BIO jakości
        • Owocowe pokarmy dla dzieci,
        • Saszetki, tubki i przekąski,
        • Dania główne,
        • Warzywne pokarmy dla dzieci,
        • Przekaski dziecięce z makaronem i ryżem,
        • Mięsno-warzywna żywność dla dzieci,
        • Śniadania dla dzieci,
        • Desery dla dzieci,
        • Mleczne i jogurtowe przekąski dziecięce,
        • Smoothie dla dzieci
      • Kaszki dla dzieci
        • Bezmleczne kaszki dla dzieci,
        • Mleczne kaszki dla dzieci,
        • BIO kaszki dla dzieci
      • Ciasteczka i chrupiące przekąski
        • Chrupiące przekąski,
        • Ciastka dla dzieci
      • Suplementy diety i witaminy dla dzieci
      • Napoje dla dzieci (soki owocowe i herbatki)
    • Pieluszki i przewijanie
      • Pieluszki jednorazowe
        • Rozmiar 0 (0-2,5 kg),
        • Rozmiar 1 (2-5 kg),
        • Rozmiar 2 (3-6 kg),
        • Rozmiar 3 (5-9 kg),
        • Rozmiar 4 (7-20 kg),
        • Rozmiar 5 (10-25 kg),
        • Rozmiar 6 (12-24 kg)
      • Chusteczki nawilżane
      • Maty do przewijaniai i akcesoria
      • Kremy przeciw odparzeniom
      • Pieluchomajtki
        • Rozmiar 3 (6-11 kg),
        • Rozmiar 4 (7-15 kg),
        • Rozmiar 5 (10-18 kg),
        • Rozmiart 6 (12-20 kg),
        • Rozmiar 7 (16-26 kg)
      • Odkryj magię pieluszek Moomin Baby – zacznij od próbek!
    • Opieka nad dzieckiem
      • Delikatne kosmetyki dla dzieci i drogeria
        • Kąpiel i higiena dzieci i niemowląt,
        • Delikatne pranie - żele i płyny do płukania,
        • Delikatne mycie naczyń i butelek dziecięcych,
        • Pielęgnacja skóry dziecka,
        • Ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci i niemowląt,
        • Beggs ECO kosmetyki dla dzieci
      • Akcesoria dla niemowląt, dzieci i noworodków
    • Produkty dla mam
      • Kosmetyki dla mam
      • Dla mam po porodzie
      • Produkty dla mam karmiących
      • Produkty dla przyszłych mam
      • Smoothie i napoje
    • Suplementy diety
      • Suplementy diety - Zdrowie i witalność
      • Suplementy diety dla kobiet
      • Suplementy diety dla mężczyzn
      • Suplementy diety dla kobiet w ciąży i karmiących piersią
      • Suplementy diety - kolageny
      • Suplementy diety dla dzieci
      • Suplementy diety - proteiny
    • Ocal żywność
    • 📝Nasz blog
    • Akce a slevy
    • Prémiové
      • Množstevní sleva - pomocná LP
    • Ukončené produkty
    • Kosmetyki
      • Kosmetyki dla mam
      • Dla mam po porodzie
      • Produkty dla mam karmiących
      • Produkty dla przyszłych mam
      • Zupy dla mam
      • Bony prezentowe
      • Suplementy diety
      • Kosmetyki dla kobiet
      • Dezodoranty
      • Kosmetyki dla mężczyzn
      • Pielęgnacja włosów
      • Kremy i balsamy przeciwsłoneczne dla dorosłych
      • Dom (pranie, mycie i czyszczenie)
      • Higiena intymna kobiet
    • Zdrowa żywność
      • Suplementy diety
      • Smoothie i napoje
      • 4Slim
      • Napoje roślinne – alternatywy dla mleka
    • Promocje i rabaty
    • Suplementy premium dla psów i kotów
      • Suplementy premium dla psów
      • Suplementy premium dla kotów
    • Marketplace skryté
    • BIO żywność
      • BIO Produkty dla dzieci
      • BIO Ciasteczka i chrupiące przekąski
      • BIO napoje dla dzieci
      • BIO dla mam
    • Premium
      • Prezent do zakupu powyżej 339 zł
      • Rabaty jak malowane
      • Kendamil Premium (600 g)
      • Kup, posadź i zbieraj plony!
      • 2+1 gratis na wybrane produkty Salvest Põnn
      • Zaczynamy letnią wyprawę!
      • Otrzymaj Kendamil 600 g GRATIS
      • Wycieczka? To wymaga przekąski od Good Gout!
      • Kaszki Kendamil 2+1 gratis
      • Wycieczka? To wymaga przekąski!
      • Wycieczka? To wymaga przekąski od Kendamil!
      • Wycieczka? To wymaga przekąski od Ella's Kitchen!
      • Wycieczka? To wymaga przekąski od Salvest Põnn!
      • U nas lojalność popłaca!
      • Chrupiące lato dla małych rączek i głodnych brzuszków
      • U nas lojalność się opłaca!
      • 2+1 GRATIS na mleka i kaszki dla dzieci Kendamil
      • Jesień Pediatryczna 2025
      • Jesień pełna smaków dla małych brzuszków i ciekawskich podniebień
      • Trzeci smakołyk jest po naszej stronie!
      • Przy zakupie 6-packu Kendamil Premium otrzymasz prezent
      • Smushie promocja
      • Trzeci smakołyk dostaniesz od nas! Kendamil 2+1 gratis
      • Trzeci smakołyk dostaniesz od nas! Ella's Kitchen 2+1 gratis
      • Trzeci smakołyk dostaniesz od nas! Good Gout 2+1 gratis
      • ? Black Friday ?
      • Trzeci smakołyk dostaniesz od nas! Salvest Põnn 2+1 gratis
      • Black Friday
      • Moomin Baby - Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Smushie - Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Good Gout - Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Salvest Põnn - Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Kendamil - Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Ella's Kitchen - Rozdajemy świąteczne prezenty!
      • Moomin Baby - Uwaga, pada zniżka!
      • Uwaga, pada zniżka!
      • Kendamil - Uwaga, pada zniżka!
      • Ella's Kitchen - Uwaga, pada zniżka!
      • Good Gout - Uwaga, pada zniżka!
      • Salvest Põnn - Uwaga, pada zniżka!
      • Smushie - Super przekąska, super cena
      • Promocja na papierowe opakowania mleka dla dzieci Kendamil
      • Czas na zmianę? Kendamil to pewny wybór
      • Ella's Kitchen - Brzuszek pełen miłości
      • Good Gout - Brzuszek pełen miłości
      • Moomin Baby - Z miłością do całego dziecka
      • Salvest Põnn - Brzuszek pełen miłości
      • Kendamil - Brzuszek pełen miłości
      • Smushie - Super przekąska teraz z prezentem!
      • Wywęszyliśmy dla Ciebie zniżki!
      • Rozbiliśmy ceny na drobny mak!
      • Promocja na kozie mleka Kendamil
      • Pluszowa koza gratis do Kendamilu
      • Kendamil: BIO jakość za nie-BIO cenę
      • Wyprzedaż pełna smaku!
      • 2+1 gratis Ella's Kitchen
      • 2+1 gratis Good Gout
      • 3+1 gratis Kendamil
      • 2+1 gratis Kendamil kaszka
      • 3+1 gratis Moomin Baby
      • 2+1 gratis Salvest
      • 2+1 gratis Smushie
      • 3+1 gratis Zesty
      • Nie przegap naszych wyjątkowych promocji!
      • 2+1 gratis Joya
      • 1+1 GRATIS na produkty z krótszą datą ważności
      • Ella's Kitchen LATO20
      • Ciesz się latem i naszą zniżką
      • Good Gout LATO20
      • Joya LATO20
      • Kendamil LATO20
      • Moomin Baby LATO20
      • Salvest LATO20
      • Smushie LATO20
      • Zesty
      • Promocja na Good Gout. Rabat 40 %
      • Basenik GRATIS do Kendamila
      • Mleczko do opalania dla dzieci GRATIS do Kendamila
      • Dmuchany basenik GRATIS do Kendamila
      • Lato pełne smaków ze zdrową żywnością
      • Ella's Kitchen 2+1 zdarma
      • Joya 2+1 zdarma
      • Kendamil 3+1 zdarma
      • Kendamil kaše 2+1 zdarma
      • Moomin Baby 2+1 zdarma
      • Salvest 2+1 zdarma
      • Smushie 2+1 zdarma
      • Zesty 2+1 zdarma
      • Good Gout 2+1 zdarma - vybrané
      • Beggs 3+1 zdarma
      • Wakacje powoli dobiegają końca. Nasza promocja 2+1 i 3+1 na wybrane produkty właśnie rozpoczyna się.
      • Ella's Kitchen 2+1 gratis
      • Good Gout 2+1 gratis - wybrane
      • Joya 2+1 gratis
      • Kendamil 3+1 gratis
      • Kendamil kasza 2+1 gratis
      • Moomin Baby 2+1 gratis
      • Salvest 2+1 gratis
      • Smushie 2+1 gratis
      • Zesty 2+1 gratis
      • Beggs 3+1 gratis
      • SmileDays Kendamil
      • SmileDays Beggs
      • Zniżka 25% ? Aż chce się uśmiechać!
      • SmileDays Ella's Kitchen
      • SmileDays Good Gout - wybrane
      • SmileDays Joya
      • SmileDays Kendamil kasza
      • SmileDays Moomin Baby
      • SmileDays Salvest
      • SmileDays Smushie
      • SmileDays Zesty
      • 2+1 mix
      • Otrzymaj Beggs Vitamin D3 jako prezent do zakupu
      • Promocja Ella's Kitchen
      • Rabaty aż 25% na Kendamil i prezent do zakupu
      • Ella’s Kitchen BIO Zestaw owocowy + 1 saszetka gratis
      • Bożonarodzeniowy owocowy prezent od Good Gout!
      • ☛ Black Friday ☚
      • Kup Good Gout za ponad 170 zł i zdobądź kumpa Ababu GRATIS!
      • Suche Święta z Moomin Baby!
      • Promocja 2+1 GRATIS na Ella's Kitchen
      • Magia Świąt z Moomin Baby!
      • Kendamil Premium Box
      • Brzuszek pełen miłości
      • Z miłością do całego dziecka
      • Uzyskaj 20% zniżki
      • Promocja moomin baby
      • Promocja na Kendamil Premium Box
      • Promocja na Kendamil
      • Rabaty aż 25% na Kendamil
      • Przy zakupie saszetek Ella’s Kitchen zabawka GRATIS
      • Przy zakupie saszetek Ella´s Kitchen zabawka GRATIS
    • Okazje i rabaty
    • Zaloguj się
    Więcej
    Home / Premium / 2+1 mix

    2+1 mix, Strona 2

    Pasek boczny

    Cena

    6 zł123 zł
    16123

    Marki

    Pozycji do wyświetlenia: 181

    Top 10 produktów

    1. 10581 1 kendamil premium 1 800 g Kendamil Premium 1 (800 g) 83,60 zł
    2. 9048 9 ella s kitchen bio marchewka jablko i pasternak 120 g Ella's Kitchen BIO Marchewka, jabłko i pasternak (120 g), exp. 31.10.2026 5,10 zł
    3. 12202 11 zesty paws 5 in 1 chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy 5v1 Zesty Paws 5-in-1 Chews (60 szt), Funkcjonalny suplement diety dla psów 5 w 1, exp. 07.10.2026 79,50 zł
    4. 13000 ella s kitchen bio red one puree owocowe z truskawka 5x90 g exp 30 10 2026 Ella's Kitchen BIO RED ONE Puree owocowe z truskawką (5x90 g), exp. 30.10.2026 18,10 zł
    5. 13009 happy ryzovy napoj 1 l HAPPY Napój ryżowy (1 l) 9,38 zł
    6. 13018 3307 happy not milk jpg HAPPY Napój owsiany (1 l) 9,38 zł
    7. 11741 13060 3479 joya pur oat jpg v1 0 JOYA PUR Napój owsiany bez dodatku cukru (1 l), exp. 11.11.2026 9,18 zł
    8. 12205 11 zesty paws cranberry urinary chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy na podporu mocovych cest Zesty Paws Cranberry Urinary Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na zdrowie dróg moczowych, exp. 16.10.2026 79,50 zł
    9. 13060 ella s kitchen bio chrupki pomidorowe i por 20 g exp 24 10 2026 Ella's Kitchen BIO Chrupki pomidorowe i por (20 g), exp. 24.10.2026 4,85 zł
    10. 13021 31972 happy oat barista jpg v1 0 HAPPY BARISTA Napój owsiany (1 l), exp. 15.11.2026 9,38 zł

    Sortowanie produktów

    181 pozycji razem

    Lista produktów

    11732 13051 176001 joya coconut 20x20 300dpi jpg v1 0
    JOYA Napój kokosowy bez cukru (1 l)
    W magazynie
    12,50 zł
    Cena jednostkowa: 12,50 zł / 1 l
    176001
    11774 13105 2001 joya bio soja cuisine 20x20 300dpi jpg
    JOYA CUISINE Krem sojowy do gotowania (200 ml)
    W magazynie
    6,60 zł
    Cena jednostkowa: 6,60 zł / 1 l
    2001
    11771 13096 2843 joya mandel cuisine jpg v1 0
    JOYA CUISINE Krem roślinny do gotowania i ubijaniaz kokosem i migdałamibez cukru (200 ml)
    W magazynie
    6,60 zł
    Cena jednostkowa: 6,60 zł / 1 l
    2843
    11747 13069 189102 joya barista soya jpg v1 0
    JOYA BARISTA Napój sojowy bez dodatku cukru (1 l)
    W magazynie
    12,50 zł
    Cena jednostkowa: 12,50 zł / 1 l
    189102
    11780 13135 21002 joya barista almond jpg v1 0
    JOYA BARISTA Napój migdałowy bez cukru (1 l)
    W magazynie
    12,50 zł
    Cena jednostkowa: 12,50 zł / 1 l
    21002
    11753 13075 24892 joya barista coconut jpg v1 0
    JOYA BARISTA Napój kokosowy bez cukru (1 l)
    W magazynie
    12,50 zł
    Cena jednostkowa: 12,50 zł / 1 l
    24892
    12220 1 zesty paws urinary renal care paste 75 g funkcni doplnek stravy pro kocky na podporu mocovych cest a ledvin
    Zesty Paws Urinary & Renal Care Paste (75 g) – Funkcjonalny suplement diety dla kotów na zdrowie dróg moczowych i nerek
    W magazynie
    61,90 zł
    Cena jednostkowa: 82,53 zł / 100 g
    54138
    12208 1 zesty paws senior advanced allergy immune chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro starsi psy na podporu imunity
    Zesty Paws Senior Advanced Allergy & Immunity Chews (60 ks) – Funkcjonalny suplement diety dla starszych psów wspierający odporność i na alergie
    Wyprzedane
    122,40 zł
    Cena jednostkowa: 2,04 zł / 1 szt.
    12495
    12211 11 zesty paws senior advanced 9 in 1 chews 60 ks funkcni doplnek stravy 9v1 pro starsi psy
    Zesty Paws Senior Advanced 9-in-1 Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety 9w1 dla starszych psów
    W magazynie
    122,40 zł
    Cena jednostkowa: 2,04 zł / 1 szt.
    12488
    12199 1 zesty paws probiotic chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy na podporu traveni
    Zesty Paws Probiotic Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na trawienie.
    W magazynie
    106,10 zł
    Cena jednostkowa: 1,77 zł / 1 szt.
    12464
    12190 11 zesty paws hip joint chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy na podporu kloubu a pohyblivost
    Zesty Paws Hip & Joint Chews (60 szt) - Funkcjonalny suplement diety dla psów na stawy i mobilność
    W magazynie
    106,10 zł
    Cena jednostkowa: 1,77 zł / 1 szt.
    12501
    12205 11 zesty paws cranberry urinary chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy na podporu mocovych cest
    Zesty Paws Cranberry Urinary Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na zdrowie dróg moczowych.
    Wyprzedane
    106,10 zł
    Cena jednostkowa: 1,77 zł / 1 szt.
    12518
    12217 1 zesty paws calming paste 75 g funkcni doplnek stravy pro kocky na klid a pohodu
    Zesty Paws Calming Paste (75 g) – Funkcjonalny suplement diety dla kotów na wyciszenie i relaks
    W magazynie
    61,90 zł
    Cena jednostkowa: 82,53 zł / 100 g
    54091
    12193 11 zesty paws calming chews 60 ks zklidnujici funkcni doplnek stravy pro psy
    Zesty Paws Calming Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na wyciszenie i relaks
    W magazynie
    106,10 zł
    Cena jednostkowa: 1,77 zł / 1 szt.
    12440
    12214 10 zesty paws anti hairball paste 75 g funkcni doplnek stravy pro kocky na podporu traveni a proti chlupovym chomackum
    Zesty Paws Anti-Hairball Paste (75 g) – Funkcjonalny suplement diety dla kotów na trawienie i przeciw kulom włosowym
    W magazynie
    61,90 zł
    Cena jednostkowa: 82,53 zł / 100 g
    54107
    12196 zesty paws allergy immune chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy na podporu imunity
    Zesty Paws Allergy & Immunity Chews (60 szt) – Funkcjonalny suplement diety dla psów na odporność i alergie.
    W magazynie
    106,10 zł
    Cena jednostkowa: 1,77 zł / 1 szt.
    12457
    12202 11 zesty paws 5 in 1 chews 60 ks funkcni doplnek stravy pro psy 5v1
    Zesty Paws 5-in-1 Chews (60 szt), Funkcjonalny suplement diety dla psów 5 w 1
    W magazynie
    106,10 zł
    Cena jednostkowa: 1,77 zł / 1 szt.
    12471
    12136 1 salvest smushie bio protein boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Protein Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99151
    11926 salvest smushie bio breakfast boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Breakfast Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99138
    11917 2 salvest smushie bio tropical boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Tropical Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99135
    1155 1 salvest smushie bio charge boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Charge Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99133
    11923 1 salvest smushie bio green boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Green Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99137
    1164 3 salvest smushie bio fresh boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Fresh Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99134
    11920 5 salvest smushie bio exotic boost 170 g
    SALVEST Smushie BIO Exotic Boost (170 g)
    W magazynie
    9,50 zł
    Cena jednostkowa: 5,59 zł / 100 g
    99136

    Kontrolki listy

    Paginacja

    Jesteś na stronie 2 z 8.

    • 1
    • 2
    • 8
    181 pozycji razem
    Do góry

    Stopka

    Mamasbaby.pl

    Kontakt

    • info@mamasbaby.pl
    • +48 504 346 493
    • mamasbabypl
    • mamasbaby_pl

    Informacje dla was

    • Płatności
    • Dostawa
    • Zwrot produktów i reklamacje
    • Ogólne Warunki Handlowe
    • Zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych
    • Informacja o plikach cookie
    Shoptet PremiumOpracował Shoptet Premium Copyright 2026 Mamasbaby.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    • Slovenčina
    • Čeština
    • Magyar